Головна Про нас Новини Практики Команда Контакти

We don’t want to do everything
at once. We have a strong focus
and doing to be the best there.

Сімейне право

Питання сімейного права зазвичай виникають саме в розпал емоційної кризи, коли важко приймати рішення або думати про майбутнє. Тому, в першу чергу ми бачимо свою відповідальність у тому, аби допомогти пам’ятати про загальне емоційне здоров'я сімей, і одночасно шукати найкраще рішення врегулювання спору. LexArs займається посередництвом, врегулюванням спорів та представництвом в суді у таких питаннях, як розлучення, опіка та батьківство. Ми розуміємо ситуацію, в якій ви перебуваєте, і допоможемо вам зрозуміти проблеми та знайти рішення, які будуть задовольняти вас та вашу родину.

Кримінальне право

LexArs - провідна юридична фірма з питань кримінального права, яка спеціалізується на всіх аспектах кримінального права. Ми маємо багатий досвід надання послуг з кримінальної практики по всій Україні. Наша команда має за мету надавати якісну юридичну допомогу та експертну юридичну підтримку нашим клієнтам.

Судова практика

Багато успішних українських компаній довіряють нам захищати їх від серйозних комерційних та репутаційних загроз. Партнери LexArs мають значний досвід у фінансових спорах, судових спорах та управлінні ризиками. Наша власна завойована репутація роботи означає, що ми регулярно підтримуємо організації за допомогою складних багатозначних розслідувань. Правники LexArs також вкладають весь свій великий досвід та енергію у пошук інноваційних рішень найскладніших проблем, де б і коли вони не виникали.

Приватні клієнти

Наші фахівці системно займаються юридичним супроводом різноманітних бізнес-процесів приватних клієнтів, допомагаючи їм створювати надійну юридичну структуру роботи. Невід'ємною складовою роботи LexArs є правовий аналіз діяльності підприємства (due diligence) з метою оцінки можливих ризиків, пов'язаних з тим чи іншим суб'єктом, а також системна договірна робота, що включає в себе розробку та аналіз проектів різних господарських договорів, контроль за процесом їх виконання, участь в переговорах з контрагентами, а також претензійну роботу.

ART law

LexArs має велику практику з консультування людей, інституційних колекціонерів, маєтків та опікунів, галерей, мистецьких та антикварних дилерів з питань мистецького права. Наші фахівці консультують з комерційних питань, планування спадщини та податків, вирішення суперечок, питань власності та питань мистецтва, що виникають при розлученні, а також інвестують багато власного часу та енергії у розвиток експертизи супровіду арт процесів від моменту створення колекції до представлення творців на всесвітньо відомих аукціонах.

Практика у справах, пов’язаних з ДТП

Дорожньо-транспортні пригоди на сьогодні вже стали досить звичними ситуаціями, особливо для мешканців міст. Мабуть кожен з нас хоча б раз був очевидцем ДТП чи її наслідків, а дехто і безпосереднім її учасником. За спричинення ДТП водій може бути притягнутий до адміністративної або навіть до кримінальної відповідальності. Так, за порушення Правил дорожнього руху, що спричинило ДТП, статтею 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто 340 грн.) або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року. Порушення ж правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо це спричинило наслідки у вигляді загибелі людей або завдання їм тяжких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень, відповідно до законодавства України вважається кримінальним правопорушенням, відповідальність за вчинення якого встановлена ст. 286 Кримінального кодексу України. Поряд з адміністративною та кримінальною винна у ДТП особа може нести також і цивільно-правову відповідальність, яка полягатиме в обов’язку відшкодувати спричинені матеріальні збитки та моральну шкоду. Здійснення захисту у справах про ДТП має свою специфіку, пов’язану перед усього з тим, що диспозиції сформульованих у статті 286 Кримінального кодексу України та статті 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення норм є бланкетними. Тобто, обов’язковою умовою притягнення до відповідальності є порушення конкретних положень правил, інструкцій, інших нормативних актів у сфері безпеки дорожнього руху та наявність причинного зв'язку між цими порушеннями та передбаченими законом суспільно небезпечними наслідками. Методики як розслідування, так і захисту у справах про ДТП значно відрізняються від інших. Саме тому запорукою здійснення ефективного захисту є спеціальні знання та досвід роботи у справах цієї специфічної категорії.

СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ

Підпишіться на нашу розсилку

Напишіть свій Email...

Дякуємо! Ви підписані на новини LexArs