Головна Про нас Новини Практики Команда Контакти

Видання FEMIDA.ua опублікувало інтерв’ю з керуючим партнером Адвокатського Об’єднання “LexArs” Світланою Трофимчук.

ЧИТАТИ
Назад

Жінка і Закон: робота в умовах війни, — редакція FEMIDA.ua сфокусувала увагу читачів на історіях українок, які продовжують виконувати свій професійний обов’язок у умовах сьогодення.

Особиста історія відомого київського адвоката, керуючого партнера Адвокатського Об’єднання “LexArs” Світлани Трофимчук опублікована в лютневому номері журналу.

Попри небезпеку перших днів і місяців повномасштабного вторгнення, пані Світлана продовжувала допомагати клієнтам, підтримувала рідних, друзів, і навіть незнайомих людей у рідному Києві; розширила перелік pro bono проєктів, брала участь у волонтерській діяльності.

Які корективи внесла війна у професійне та особисте життя, роль адвоката сьогодні, перспективи професії та чи дійсно любов здатна врятувати Світ, — про це та багато іншого Світлана Трофимчук поділилася з відомим юридичним виданням.

“Дякую FEMIDA.ua за можливість поділитися особистим. Війна вплинула на кожного. Велике випробування. Досвід, який залишиться з нами на все життя. Україна обов’язково переможе! Любов переможе.
Залишаємося разом. Віримо у ЗСУ. Віримо в Україну”, — зауважила пані Світлана.


- Світлана Трофимчук
Керуючий партнер, адвокат

Схожі новини

“Бог дає нам ремесло не лише для заробітку, а й для того, щоб допомагати людям”, — Світлана Трофимчук. Інтерв’ю онлайн-порталу PRAVO.UA

Адвокатське Об’єднання «LexArs» надаватиме безкоштовні юридичні консультації українцям під час війни.

Адвокатське Об’єднання «LexArs» встановило партнерські відносини з модельним агентством Almodels New York.

СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ

Підпишіться на нашу розсилку

Напишіть свій Email...

Дякуємо! Ви підписані на новини LexArs