Головна Про нас Новини Практики Команда Контакти

Адвокатське Об’єднання «LexArs» виступило партнером проєкту «Лебедине озеро 3D».

ЧИТАТИ
Назад

Світ неможливо уявити без новітніх технологій. І навіть витвори класичного мистецтва на наших очах отримують сучасні візуально-просторові форми. Втім дещо залишається незмінним — у будь які часи мистецтво вимагає підтримки. Адвокатське Об’єднання «LexArs» виступило партнером грандіозного проєкту «Лебедине озеро 3D».

На головній сцені країни, у Національному палаці мистецтв «Україна» відбулася постановка безсмертного балету Петра Ілліча Чайковського з використанням анімаційної тривимірної графіки, яка замінила класичні театральні декорації.

Сценічний простір став безмежним завдяки 3D-анімації спроектованій на LED-екрани. Роль Принца Зігфріда у постановці виконав Прем’єр Віденської державної опери, уродженець України Денис Черевичко, якого вважають одним з найкращих артистів світового балету. Прима-балерина Словацького національного театру в Братиславі Ольга Челпанова втілила два протилежні образи – Одетту і Оділлію. Роль Ротбарта виконав Провідний соліст балету Національної опери України, Заслужений артист України Ян Ваня.

«Як і сто років тому велика українка Олександра Екстер зробила революцію у світовій сценографії, так і сьогодні наша країна виступає в авангарді позитивних змін. Ми горді бути причетними до цього проєкту», — зауважила керуючий партнер Адвокатського Об’єднання «LexArs» Світлана Трофимчук.


- Світлана Трофимчук
Керуючий партнер, адвокат

Схожі новини

Видання FEMIDA.ua опублікувало інтерв'ю з керуючим партнером Адвокатського Об’єднання “LexArs” Світланою Трофимчук.

“Бог дає нам ремесло не лише для заробітку, а й для того, щоб допомагати людям”, — Світлана Трофимчук. Інтерв’ю онлайн-порталу PRAVO.UA

Адвокатське Об’єднання «LexArs» надаватиме безкоштовні юридичні консультації українцям під час війни.

СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ

Підпишіться на нашу розсилку

Напишіть свій Email...

Дякуємо! Ви підписані на новини LexArs