Головна Про нас Новини Практики Команда Контакти

Олена Сібірцева, партнер АО “LexArs” виступила із доповіддю на тему «Проблемні питання режиму власності подружжя на об’єкти інтелектуальної власності» на спільному засіданні комінтетів АПУ

ЧИТАТИ
Назад

Олена Сібірцева , партнер АО «LexArs», взяла участь у спільному засіданні Комітет АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права та Комітет АПУ з інтелектуальної власності на тему «Режим власності подружжя на об’єкти інтелектуальної власності, створені одним із подружжя».

Пані Сібірцева виступила із доповіддю на тему «Проблемні питання режиму власності подружжя на об’єкти інтелектуальної власності».

Олена Сібірцева зауважила, що Сімейний кодекс України не вирізняє об’єкти інтелектуальної власності подружжя у межах встановлених режимів – спільної сумісної власності подружжя чи особистої приватної власності подружжя.

З огляду на зазначене, презюмується, що такі об’єкти є спільною сумісною власністю подружжя і підлягають поділу у рівних частинах між подружжям.

Поряд з тим, пані Олена вказала, що доцільно говорити про можливість поділу виключно майнових прав, що виникають при створенні об’єкту інтелектуальної власності. Немайнові права (право визнання людини творцем, наприклад) є невід’ємними від творця, який є одним із подружжя, а тому поділу не підлягають.

Запис заходу за посиланням:https://m.youtube.com/watch?v=d7n3jxM-JiU


- Сібірцева Олена
Партнер

Схожі новини

Мирослава Сорока, партнер АО "LexArs" коментує укладення "шлюбного договору" одностатевою парою

Світлана Трофимчук взяла участь у якості експерта у телевізійному проекті

Объекты интеллектуальной собственности и имущественные права на них подлежат разделу в общем порядке, как совместная собственность супругов

СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ

Підпишіться на нашу розсилку

Напишіть свій Email...

Дякуємо! Ви підписані на новини LexArs