Головна Про нас Новини Практики Команда Контакти

Керуючий партнер «LexArs» Світлана Трофимчук була запрошена до етеру телеканалу “Правда ТУТ”

ЧИТАТИ
Назад

Контракт коханню не завада, – вважає керуючий партнер Адвокатського Об’єднання «LexArs» Світлана Трофимчук.
В етері телеканалу «Правда Тут» говорили не тільки про складові шлюбних контрактів, а й про життєві ситуації, які підштовхують закоханих до такого відповідального кроку. Як має ділитись майно при розлученні, якщо контракту немає; чи можна оскаржити скріплені підписами домовленості у суді; як довести факт спільного проживання, якщо офіційного шлюбу немає; з чого взагалі складається повсякдення робота адвоката з сімейного права. І багато-багато інших запитань.
Говорячи про шлюбні контракти, пані Світлана зауважила, що цей правовий інститут є новим для України. Втім, традиція складання таких договорів набирає обертів. «Врешті-решт, контракт може бути підтвердженням добрих намірів, бо турбота про інтереси коханої людини є безумовним проявом почуттів» – вважає Світлана Трофимчук.


- Світлана Трофимчук
Керуючий партнер, адвокат

Схожі новини

Керуючий партнер «LexArs» Світлана Трофимчук - Юрист року у сфері супроводу приватних клієнтів! Імена переможців Юридичної премії 2021 року Legal Awards від видання «Юридична практика» були оголошені під час урочистої церемонії.

Адвокатське Об’єднання «LexArs» і керуючий партнер Світлана Трофимчук потрапили до фіналу Юридичної премії - Legal Awards 2021.

Адвокатське Об’єднання «LexArs» продовжує партнерські відносини з проєктом "БИТВА".

СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ

Підпишіться на нашу розсилку

Напишіть свій Email...

Дякуємо! Ви підписані на новини LexArs