Головна Про нас Новини Практики Команда Контакти

Адвокат Адвокатського Об’єднання «LexArs» Ксенія Гедз виступила з лекцією перед студентами.

ЧИТАТИ
Назад

Адвокат Адвокатського Об’єднання «LexArs» Ксенія Гедз виступила перед студентами із двогодинною лекцією на тему «ТОП-20 порад для успішного договору».

Захід відбувся у приміщенні наукової бібліотеки ЛНУ ім. І. Франка і був організований Львівським обласним осередком Ліги студентів Асоціації правників України, отримавши назву Всеукраїнська школа Legal Writing School 3.0. На загальнонаціональному рівні Ліга об’єднує талановитих та активних студентів-правників зі всієї України.

Підкреслюючи актуальність обраної теми, Ксенія Гедз розповіла молодим людям, як досягати ефективності у переговорах при укладанні договорів, про вимоги до змісту проекту договору та протоколу розбіжностей. Говорили також про специфічні вимоги до проектів зовнішньоекономічних контрактів та окремих видів договорів: оренди, підряду, надання послуг, купівлі-продажу, тощо; про необхідність індивідуального підходу до кожного клієнта та його правової ситуації. Разом з тим, перелік питань, висвітлених нашим адвокатом Ксенією Гедз, є значно ширший за змістом, аби вмістити його в одну публікацію.

Сподіваємося, що здобуті знання стануть запорукою успіху для молодих правників та в майбутньому слугуватимуть перевагою для здобуття успішної юридичної кар’єри, ймовірно в адвокатському Об’єднанні «LexArs».


- Оксана Гедз
Адвокат

Схожі новини

Адвокатське Об’єднання «LexArs» відновило партнерські відносини з Асоціацією «CHILD.UA», яка опікується проблемами сиріт і дітей з діагнозом РАС (аутизм).

Адвокатське Об’єднання «LexArs» встановило партнерство з Лігою кулачних боїв «Lucky Punch».

Адвокатським об’єднанням «LexArs» започатковано окрему практику по категорії справ, пов’язаних з ДТП.

СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ

Підпишіться на нашу розсилку

Напишіть свій Email...

Дякуємо! Ви підписані на новини LexArs