Головна Про нас Новини Практики Команда Контакти

Адвокатським об’єднанням «LexArs» започатковано окрему практику по категорії справ, пов’язаних з ДТП.

ЧИТАТИ
Назад

Дорожньо-транспортні пригоди на сьогодні вже стали досить звичними ситуаціями, особливо для мешканців міст. Мабуть кожен з нас хоча б раз був очевидцем ДТП чи її наслідків, а дехто і безпосереднім її учасником.
За спричинення ДТП водій може бути притягнутий до адміністративної або навіть до кримінальної відповідальності.
Поряд з адміністративною та кримінальною винна у ДТП особа може нести також і цивільно-правову відповідальність, яка полягатиме в обов’язку відшкодувати спричинені матеріальні збитки та моральну шкоду.
Методики здійснення захисту у справах про ДТП мають свою специфіку і значно відрізняються від інших. Саме тому запорукою ефективного захисту є спеціальні знання та досвід роботи у справах цієї специфічної категорії.
З метою організації якісного комплексного підходу до здійснення адвокатського захисту у справах, пов’язаних з ДТП, Адвокатським об’єднанням «LexArs» започатковано окрему практику по цій категорії справ.
Практику у справах, пов’язаних з ДТП, здійснює адвокат об’єднання Сергій Кишенько, який має чималий досвід як розслідування таких справ, так і здійснення адвокатського захисту у них.


- Сергій Кишенько
Адвокат

Схожі новини

Адвокатське Об’єднання «LexArs» відновило партнерські відносини з Асоціацією «CHILD.UA», яка опікується проблемами сиріт і дітей з діагнозом РАС (аутизм).

Адвокатське Об’єднання «LexArs» встановило партнерство з Лігою кулачних боїв «Lucky Punch».

Адвокат Адвокатського Об’єднання «LexArs» Ксенія Гедз виступила перед студентами із двогодинною лекцією на тему «ТОП-20 порад для успішного договору».

СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ

Підпишіться на нашу розсилку

Напишіть свій Email...

Дякуємо! Ви підписані на новини LexArs