Головна Про нас Новини Практики Команда Контакти

Адвокатське Об’єднання «LexArs» встановило партнерство з Лігою кулачних боїв «Lucky Punch».

ЧИТАТИ
Назад

Адвокатське Об’єднання «LexArs» підтримує партнерські взаємини з різноманітними спортивними організаціями. Маємо дружні стосунки із Федерацією бойового самбо України, Лігою змішаних єдиноборств та багатьма іншими. «LexArs» здійснює юридичний супровід благодійного, соціально-спрямованого проекту «Битва», який популяризує здоровий спосіб життя та допомагає молоді.

«Вболіваємо за вітчизняний спорт, – пояснює корпоративну політику «LexArs» керуючий партнер, адвокат Світлана Трофимчук, – і наша проактивна позиція полягає у прихильності принципам здорового суспільства. Ось чому ми не вагаючись прийняли рішення про партнерство із новоствореною Лігою кулачних боїв «Lucky Punch»».

У якості головного юриста Світлана Трофимчук слідкуватиме за дотриманням законів та здійснюватиме юридичний супровід діяльності «Lucky Punch», у тому числі під час змагань. Особливістю нової організації є пошук і допомога талановитим спортсменам, які з різних причин опинилися поза межами великого спорту. Такий підхід все ще новий для України.

Кажуть, спорт – це життя. А життя – це змагання. У цьому змаганні Адвокатське Об’єднання «LexArs» виступає за Команду спорту, здорового способу життя та відповідальності перед суспільством і країною. Це і є наша Dream Team!


- Світлана Трофимчук
Керуючий партнер, адвокат

Схожі новини

Адвокатське Об’єднання «LexArs» відновило партнерські відносини з Асоціацією «CHILD.UA», яка опікується проблемами сиріт і дітей з діагнозом РАС (аутизм).

Адвокатським об’єднанням «LexArs» започатковано окрему практику по категорії справ, пов’язаних з ДТП.

Адвокат Адвокатського Об’єднання «LexArs» Ксенія Гедз виступила перед студентами із двогодинною лекцією на тему «ТОП-20 порад для успішного договору».

СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ

Підпишіться на нашу розсилку

Напишіть свій Email...

Дякуємо! Ви підписані на новини LexArs